021-88310222

کارگاه‌های تابستانی بازی‌سازی برای دانش آموزان

آموزش بازی‌سازی به دانش آموزان آن هم در تابستانی که به خاطر کرونا فراغت‌هایش دو چندان شده، می‌تواند رویداد جذابی برای بچه‌های طرفدار گیم باشد.
این رویداد جذاب را انستیتو ملی بازی‌سازی با برگزاری کارگاه‌های آموزش بازی‌سازی برای دانش آموزان هفتم، هشتم و نهم موسسه آموزشی مصباح تهران رقم زده است.

به گزارش انستیتو ملی بازی‌سازی به نقل از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، «سایه بون 99» عنوان این کارگاه‌ها است که در راستای برنامه‌های انستیتو ملی بازی‌سازی برای توسعه آموزش بازی‌سازی در کشور، مهارت افزایی دانش آموزان در سطوح مقدماتی و متوسط در این زمینه و شناسایی دانش آموزان مستعد برگزار می‌شود.
 در این کارگاههای آموزش بازیسازی دانش آموزان پایه‌های هفتم، هشتم و نهم موسسه آموزشی مصباح ضمن آشنایی با جایگاه علمی بازی‌های دیجیتال و نقش آنها در آموزش و سلامت، به صورت مقدماتی با تولید بازی‌های دیجیتال نیز آشنا می‌شوند.
 
این کارگاه‌ها قرار است شهریورماه و با حضور مرتضی جمشیدی (سردبیر مجله بازی ‌بان) برگزار شود. دانش آموزان شرکت کننده در آن علاوه بر شناخت ماهیت بازی‌های دیجیتال با موضوعات دیگری چون ژانرشناسی، دسته بندی بازیکنان از نظر علمی، کارکردها و تاثیرات بازی‌ها، نقش بازی در آموزش، آشنایی با پلتفرم‌های واقعیت افزوده، مجازی و ترکیبی و ... که در حوزه سواد بازی مطرح می شوند به طور مقدماتی آشنا می شوند. بعد از ارائه این مباحث مقدماتی، پیش تولید بازی‌های دیجیتال به عنوان سرفصل ورود به آموزش بازی‌سازی تدریس می شود.
آموزش‌های ارائه شده در این کارگاه‌های تابستانی متناسب با هر پایه آموزشی و سطح علمی و مهارتی دانش‌آموزان خواهد بود.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1399/05/21
  • تعداد مشاهده : 1490 بار