گوسفند دیوانه

  • کد مطلب:100026
  • تاریخ انتشار :یکشنبه , 1395/01/31
گوسفند دیوانه

بازی گوسفند دیوانه
گروه سازنده: گروه مستقل آوات سافت
قیمت: رایگان
دانلود بیش از ۲۰۰۰۰ نسخه
 
گوسفند دیوانه توسط گروه مستقل آوات سافت که متشکل از چهار نفر است در مرکز رشد  بازی‌سازی ساخته‌شده و در تاریخ چهارم اسفندماه  ۱۳۹۴ منتشر شد و هم‌اکنون در کافه بازار برای گوشی‌های اندرویدی موجود است. سبک بازی سکوبازی – رانر است و داستان بازی در ارتباط با گوسفندی است که  «بز اعظم»  عشق (همسر) او را می‌دزدد و گوسفند دیوانه به دنبال عشق خود و نابود کردن «بز اعظم» می‌رود.
اکثر مراحل به‌جز مراحل  غولاخرها از یک نقطه‌ی آغاز،  شروع می‌شود و در بین راه انواع و اقسام دشمن‌ها و موانع هستند، که می‌توان یا نابودشان کرد و یا جاخالی داد. و پس از طی مسیری مشخص بر روی سکوها به نقطه‌ی پایان می‌رسیم.
مراحل غولاخرها: تقریباً مشابه با مراحل عادی است اما این مراحل دارای زمان محدودی هستند و همچنین طول محدود هم دارند، قبل از اتمام طول مرحله و یا زمان بازیکن باید غولاخر آن مرحله را نابود کند.
در نسخه ابتدایی بازی باگ‌هایی وجود داشت که بعد از آمدن به‌روزرسانی آن‌ها حل شدند. از تغییرات اصلی که در به‌روزرسانی انجام شد می‌توان به درست شدن مشکل پرش و اضافه شدن یک نوع پرش جدید و آسان‌تر شدن غولاخر آخرین مرحله و سیستم شناسایی گرفتن ستاره که به بازیکن نشان می‌دهد الآن ستاره‌ی چندم را گرفته اشاره کرد.
 
معرفی گروه سازنده بازی
برنامه‌نویس و ایده پرداز: سید صادق یوسف زاده
طراح بازی و مرحله: مهدی پناهیان
طراح هنری : سید محمد مهدی طباطبایی
طراح لوگو: سینا تاجیک