آموزش از راه دور بازی سازی

  • کد خبر:100001
  • تاریخ خبر : , 1394/08/17
  • بازدید:5131 نفر
آموزش از راه دور بازی سازی

پس از گذشت نزدیک به یک دهه فعالیت در حوزه تولید بازی‌های رایانه‌ای در ایران و نیاز به آموزش نیروی انسانی در سراسر کشور، آموزش این هنر- صنعت به صورت آنلاین توسط انستیتو ملی بازی‌سازی صورت خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، شهاب کشاورز، مدیر انستیتو ملی بازی‌سازی از راه‌اندازی آموزش بازی‌سازی به صورت آنلاین خبر داد و گفت: با توجه به اینکه انستیتو ملی بازی‌سازی تاکنون صرفا خدمات آموزشی خود را به صورت حضوری ارائه کرده است و به منظور گسترش فعالیت‌ها و تحت پوشش قراردادن داوطلبان آموزش بازی‌سازی در تمام کشور، این انستیتو به زودی دوره‌های آموزش آنلاین بازی‌سازی را آغاز خواهد کرد.
وی افزود: این دوره‌ها با همکاری دانشگاه علم و صنعت و با بهره‌گیری از بهترین زیرساختهای آموزش آنلاین برگزار خواهند شد و اساتید این دوره‌ها همان اساتید اصلی انستیتو خواهند بود که در دورههای حضوری تدریس می‌کنند.
شایان ذکر است افراد شرکت‌کننده در این دوره‌ها ضمن بهره‌مندی از خدمات آموزشی از پشتیبانی آنلاین توسط اساتید برخوردار بوده و تمامی محتوای مورد نیاز به طور مستقیم در اختیارشان قرار خواهد گرفت. همچنین برای فارغ التحصیلان این دوره‌ها گواهی مشترک توسط انستیتو و مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه علم و صنعت صادر خواهد شد.
ثبت نام رسمی این دوره‌ها از آبان ماه شروع شده و کلاس‌ها از آذرماه تشکیل خواهند شد.

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها

پربازدیدترین خبرها