دومین رویداد «تجربه بازی سازی» پنج شنبه ۱۷ دی برگزار می‌شود

  • کد خبر:100009
  • تاریخ خبر :پنجشنبه , 1394/10/12
  • بازدید:1680 نفر
دومین رویداد «تجربه بازی سازی» پنج شنبه ۱۷ دی برگزار می‌شود

 
تجربه بازی ساز (GDX)، گردهمایی ماهانه بازی سازان با شعار «همبستگی برای بازی‌های بهتر» است که به طور ماهانه توسط انستیتو ملّی بازی سازی با هدف آموزش، انتقال تجربه و ایجاد نزدیکی بیشتر بین فعالان حوزه بازی برگزار می‌شود.
پس از برگزاری اولین رویداد تجربه بازی ساز در ۵ آذر، دومین تجربه بازی ساز در ۱۷ دی ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۹ در محل باغ زیبا به نشانی تهران، خیابان شریعتی، خیابان قبا، خیابان زیبا نبش کوچه کاج پلاک ۱۱  برگزار خواهد شد. برنامه این رویداد به این شرح خواهد بود:
۱ - چگونه بازی Bad Pigges توسط Rovio ساخته شد.
بخش اول این رویداد تجربه بازی ساز به نمایش یک فیلم بسیار آموزنده از روند برنامه ریزی و تولید بازی Bad Pigges اختصاص دارد. این فیلم در واقع ارائه‌ای از اعضای تیم سازنده این بازی  است که درتجربه بازی ساز با زیر نویس فارسی پخش خواهد شد.
۲ - این عدد که می گویند چیست؟
سیستم تبلیغات درون برنامه ای عدد یکی از گسترده ترین و پرکاربردترین شبکه‌های تبلیغاتی میان برنامه‌های ایرانی است. این شبکه هم در تبلیغ بازی و هم در درآمدزایی از بازی، محبوبیت ویژه‌ای میان بازی سازان ایرانی دارد. در این بخش از دومین تجربه بازی ساز دست اندرکاران و توسعه دهندگان این شبکه تبلیغاتی برای اولین بار بازی سازان را با جزئیات بیشتری از نحوه عملکرد این سیستم آشنا خواهند کرد و همچنین بازی سازان می توانند سوالات و نظرات خود را با اعضای عدد درمیان بگذارند.
۳ - دورهمی بازی سازان
یکی از مهمترین اهداف رویدادهای تجربه بازی ساز ایجاد نزدیکی بیشتر میان بازی سازان است. دورهمی بازی سازان جایی برای درکنار هم نشستن، گپ زدن و خلق ایده های نو یا به وجود آوردن فرصت های جدید است.
۴ – بتلفیش: یک مستقل تمام عیار
بازی بتلفیش از برخی جنبه ها یکی از منحصر به فردترین بازی های ایرانی است. بازی ای که توسط یک نفر به تنهایی ساخته شده و از زمان عرضه آن همواره یکی از جایگاه های فهرست پرفروش ها را داشته است. در این بخش امید صادقوند درباره گذشته اش در بازی سازی، روند تولید بازی بتلفیش و تجربیاتی که از این محصول به دست آورده صحبت خواهد کرد.

جهت برنامه ریزی مطلوب تر برنامه لطفا جهت حضور در تجربه بازی ساز ثبت نام (رایگان) نمایید.

https://evand.ir/events/GDX2

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها

پربازدیدترین خبرها