معرفی کلاس داستان آفرینش با رویکرد درام شناسانه

  • کد خبر:100059
  • تاریخ خبر :دوشنبه , 1395/09/03
  • بازدید:764 نفر
معرفی کلاس داستان آفرینش با رویکرد درام شناسانه

معرفی کلاس داستان آفرینش با رویکرد درام شناسانه

آفرینش! مفهومی پر رمز و راز که همواره بزرگترین معمای جهان هستی در برابر بشر بوده است .از این رو درک اسطوره های آن نیز که با هدف ایجاد ساختاری برای بازشناسی کیهان خلق شده اند امری پیچیده می نماید .شناخت اسطوره ها نیاز به آگاهی درباره هستی کیهانی و زمینی دارد چرا که هر کدام از نمایه های ایزدی را می توان با چهره ای اسطوره ای و هر رخداد کیهانی را با همانندی زمینی برابری داد که مجموعه ای با نام "داستان آفرینش"را رقم می زنند.

از آنجا که هستی آوردگاه دو نیروی سپند (پسندیده )و انگره (ناپسند) است بنابراین تمامی عناصر داستانی دراماتیک؛ در این مجموعه به چشم می خورد و گیتی بر پایه کشاکش این دو نیرو پیش می رود .

در این دوره برآنیم که روایتی تطبیقی از داستان آفرینش و عوالم خلقت؛از سه منظر علمی –تاریخی؛اساطیری و دینی با رویکردی درام شناسانه ارائه کنیم .

شرکت در این دوره به تمامی علاقمندان نویسندگی بازی های رایانه ای، نویسندگی انیمیشن، داستان نویسی و فیلم نامه نویسی توصیه می شود.

جهت آشنایی بیشتر علاقه مندان جلسه معارفه ای در 18 آذر ماه، از ساعت 17:00 الی 19:00 در محل انستیتو ملی بازی سازی برگزار می گردد.
لینک ثبت نام : https://evand.com/events/creation

 

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها

پربازدیدترین خبرها