تخفیف 85 درصدی ویژه دانش‌پژوهان انستیتو و اعضای مرکز رشدبرای شرکت در وبینار گردایه بهار 96

  • کد خبر:100084
  • تاریخ خبر :شنبه , 1396/03/08
  • بازدید:768 نفر
تخفیف 85 درصدی ویژه دانش‌پژوهان انستیتو و اعضای مرکز رشدبرای شرکت در وبینار گردایه بهار 96

تخفیف 85 درصدی ویژه دانش‌پژوهان انستیتو و اعضای مرکز رشد برای شرکت در وبینار گردایه بهار 96
گردایه، گزارشی آماری است که توسط مرکز تحقیقات بازیهای دیجیتال و با هدف شناخت و بررسی روندهای بازارهای بین‌المللی بازی‌های دیجیتال به صورت آماری منتشر می‌شود. پژوهشگران دایرک در هر شماره از گردایه، با تمرکز و رصد چندماهه وضعیت بازار جهانی و داخلی، گزارشی جامع از صنعت بازی‌های دیجیتال را گردآوری می‌کنند. گردایه در هر سال در قالب چهار شماره و هر شماره در یک فصل از سال با بررسی روندهای آماری بازار بازیهای دیجیتال در دنیا منتشر می شود. در تجربه موفق خود در شماره نخست، آمارهای جهانی از جمله بازار بازیهای چین، پوکمون گو، ورزشهای الکترونیک، پلتفرمهای موبایل، کنسول و رایانه و رایانه مورد واکاوی قرار گرفت و منبع تحلیلی و آماری بسیاری از پژوهشگران و بازیسازان داخلی قرار گرفت. این نسخه به صورت رایگان و الکترونیک عرضه شد.
در گزارش «گردایه بهار ۹۶» به بررسی روندهای اخیر بازی‌های دیجیتال در سه پلتفرم اصلی، واقعیت مجازی، افزوده و ترکیبی، بازی «سوپر ماریو ران» به عنوان پدیده فصل، بازار آسیای جنوب شرق به عنوان بازار منتخب این شماره و نگاهی به روند ورزش‌های الکترونیک و تبلیغات به کمک بازی پرداخته خواهد شد.
وبینار پلتفرمی برای برگزاری جلسات به صورت آنلاین و محلی برای تبادل دیدگاه‌های کارشناسان در خصوص آمارهای این فصل از گردایه انتخاب شده است. وبینار تخصصی گردایه برای نخستین بار از سوی مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال و با همکاری مهندس صادق جبلی از فعالان صنعت و مدیر مجموعه شغل‌یابی «گیم‌جابز» به عنوان پژوهشگر همکار در تاریخ 16 خردادماه سال‌جاری برگزار خواهد شد که ضمن ارائه تحلیل‌های گردایه به تطبیق آن با وضعیت بازار داخل کشور می‌پردازد.
لازم به ذکر است که مخاطبان اصلی این وبینار کلیه بازی‌سازان، افراد علاقه‌مند به بازی‌سازی، سرمایه‌گذاران و مدیران شرکت‌ها می‌باشند و شرکت کنندگان، ضمن آشنایی با تحلیل‌های علمی کارشناسان، بحث و تبادل نظر در مورد روندهای حوزه بازی در ایران و جهان، نسخه کامل گردایه بهار 96 را نیز دریافت خواهند کرد. گیمولوژی و انستیتو ملی بازیسازی ایران از اصلی‌ترین حامیان این رویداد می باشند.
هزینه شرکت در وبینار برای دانش‌پژوهان انستیتو ملی بازی‌سازی با احتساب 85 درصد تخفیف 30،000 تومان در نظر گرفته شده است.
برای دریافت کد تخفیف می‌توانید با شماره‌های 5- 88305901 واحد روابط عمومی تماس حاصل نمایید.
لینک ثبت‌نام:
https://evand.com/events/gerdaye96
لینک دریافت نسخه دموی گردایه بهار 96 :
http://direc.ir/Uploads/DemoVersionGerdayeh2.pdf
دریافت نسخه اول گردایه در زمستان 59 به صورت رایگان :
http://direc.ir/Uploads/Gerdayeh9510.pdf

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها

پربازدیدترین خبرها