۲۰ درصد تخفیف بیشتر ثبت نام زودهنگام در وبینار گردایه برای دانش‌پژوهان انستیتو و اعضای مرکز رشد

  • کد خبر:100099
  • تاریخ خبر :شنبه , 1396/06/13
  • بازدید:622 نفر
۲۰ درصد تخفیف بیشتر ثبت نام زودهنگام در وبینار گردایه برای دانش‌پژوهان انستیتو و اعضای مرکز رشد

۲۰ درصد تخفیف بیشتر ثبت نام زودهنگام در وبینار گردایه برای دانش‌پژوهان انستیتو و اعضای مرکز رشد
درباره این وبینار!
در این وبینار، به بررسی و تحلیل روندهای بازار سه ماهه اخیر بازی‌های دیجیتال در ایران و جهان خواهیم پرداخت...
بر اساس آخرین اطلاعات مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرِک)، به خصوص «گزارش گردایه» و همچنین معتبرترین مراکز تحقیقاتی در دنیا، جدیدترین و مهمترین رویدادهای این بازار ۱۰۰ میلیارد دلاری در ایران و جهان مورد بررسی قرار می‌گیرند.
در وبینار گردایه تابستان ۹۶:
* از جریان‌های اصلی بازار بازی‌های دیجیتال در ایران و جهان آگاه شوید...
* علاقه‌مندی‌های بازیکنان در جهان به تفکیک جنسیت را بیابید...
*  بازیکنان ایرانی کلان‌شهرهای مختلف ایران را بهتر بشناسید...
* یک نسخه از «گزارش گردایه» را به عنوان هدیه دریافت نمایید...
* و خود را با روندهای جهانی همگام کنید.
 بازی‌سازان مستقل (غیر شرکتی) از تخفیف ویژه برای شرکت در وبینار بهره‌مند هستند که برای این امر می‌توانید پس از برقراری تماس با دایرک (اطلاعات تماس در بخش سوالات متداول)، تمایل خود را برای حضور در وبینار اعلام نموده و کد تخفیف دریافت نمایید.
«گزارش گردایه» چیست؟
گردایه گزارش آماری فصلی مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرِک) است که در هر شماره به بررسی آمار و روندهای سه‌ماهه اخیر خود در جهان می‌پردازد. در هر شماره از گردایه، با استفاده از اطلاعات معتبرترین منابع تحقیقاتی جهان همچون Newzoo، ESA، App Annie، Super Data  و...، تحلیلی هوشمندانه از آنچه در بازار بازی‌های دیجیتال در جهان می‌گذرد گردآوری شده و در قالب گزارش «گردایه» ارائه می‌گردد.
در این شماره از گزارش گردایه، در فصل‌های مختلف با روندهای کسب‌وکار بازی‌های دیجیتال، به خصوص برای پلتفرم موبایل آشنا می‌شوید، فعالیت‌های شرکت‌های مهم فعال در صنعت را رصد می‌کنید و دورنمایی از آینده صنعت را بر اساس آخرین تحلیل‌ها به دست می‌آورید. گزارش گردایه یک گزارش پولی است اما به صورت رایگان به شرکت‌کنندگان در وبینار هدیه می‌شود.
لازم به ذکر است که مخاطبان اصلی این وبینار کلیه بازی‌سازان، افراد علاقه‌مند به بازی‌سازی، سرمایه‌گذاران و مدیران شرکت‌ها می‌باشند و شرکت کنندگان، ضمن آشنایی با تحلیل‌های علمی کارشناسان، بحث و تبادل نظر در مورد روندهای حوزه بازی در ایران و جهان، نسخه کامل گردایه تابستان ۹۶ را نیز دریافت خواهند کرد.
هزینه شرکت در وبینار برای دانش‌پژوهان انستیتو ملی بازی‌سازی و اعضای مرکز رشد با احتساب ۷۰ درصد تخفیف ۳۰،۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است که علاقمندان می‌توانند با درج کد تخفیف « irangdi-zoodhengam» در سایت ایوند از آن بهره‌مند گردند.
 
لینک ثبت‌نام:
https://evnd.co/3uXIP

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها

پربازدیدترین خبرها