آغاز به كار شعبه جديد انستيتو ملی بازی‌سازی

  • کد خبر:100152
  • تاریخ خبر :یکشنبه , 1398/05/01
  • بازدید:188 نفر
آغاز به كار شعبه جديد انستيتو ملی بازی‌سازی

آغاز به كار شعبه جديد انستيتو ملی بازی‌سازی

صبح روز دوشنبه 31 تیرماه با امضای تفاهم‌‌نامه‌ای میان سید صادق پژمان مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و محمدرضا سوهانیان نماینده دانشگاه شهید بهشتی و مجموعه هاب (هوشمند اول بهشتی)، شعبه جدید انستیو ملی بازی‌سازی افتتاح شد.

این تفاهم‌نامه با هدف همکاری استراتژیک میان دو مجموعه در جهت توسعه اکوسیستم ملی بازی‌های رایانه‌ای در ابعاد فنی، آموزشی و اقتصادی به امضا رسید.

با از سرگیری فعالیت‌های انستیتو ملی بازی‌سازی، شاهد بازگشت مرکز رشد به فضای جدید انستیتو خواهیم بود. در محیط انستیتو علاوه بر فضای کلاس‌های درس، فضای استقرار تیم‌های بازی‌سازی و فضای اداری، فضایی ویژه برای تیم‌هایی تدارک دیده شده که با رایانه‌های شخصی کار می‌کنند.

گفتنی است گیم جم روزهای 3 و 4 مردادماه و کلاس‌های تابستانه انستیتو در قالب کلاس‌های دوره‌ای و کارگاهی که از شنبه هفته آینده آغاز می‌شوند نیز در شعبه جدید برگزار می‌شوند.

در جلسه امضای تفاهم‌نامه محمد حاجی میرزایی معاون آموزش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، شاهین حقی معاون نوآوری و توسعه کسب و کار هاب، علی فخار مدیر روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌‎ای و فرزانه شریفی سرپرست مدیریت انستیتو ملی بازی‌سازی نیز حضور داشتند.

همزمان با بازگشایی انستیتو ملی بازی‌سازی کلاس‌های تابستانه این مرکز آموزشی از ابتدای مرداد 98 آغاز به کار می‌کند. علاقه مندان برای ثبت نام می‌توانند از این لینک استفاده نمایند.

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها

پربازدیدترین خبرها